ПГИ „Иван Илиев“ се включи в празничното шествие за 24 май

С усмивки, вдъхновение и празнично настроение, учениците и преподавателите на ПГИ „Иван Илиев“ се включиха в традиционното тържествено шествие, организирано от Община Благоевград.

​Днес, на 24 май – Денят на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност, нашето училище за пореден път засвидетелства своята почит към делото на първоучителите и към непреходната сила на знанието.

​За нас е чест да бъдем част от духовния празник на града и да споделим радостта от най-светлия български ден!

​Честит празник на всички ученици, учители, просветители и дейци на културата!

Нека светлината на българското слово продължава да ни води напред!